Sztuka uwodzenia – 7 praktycznych porad dla Kobiet

Sztuka uwodzenia – 7 praktycznych porad dla Kobiet

Uwodzenie jest sztuką opartą na niuansach, czasami kilka drobnych gestów jest w stanie wpłynąć na odbiór intencji, lub motywacji drugiej osoby. Jak zwrócić uwagę wymarzonego mężczyzny i sprawić, by czuł się zaintrygowany? W poniższym artykule przedstawionych zostanie siedem praktycznych porad, dzięki którym uwodzenie stanie się prostsze!

No.1 Szata zdobi człowieka

Choć mówi się, że to piękne wnętrze jest w stanie zatrzymać drugą osobę na dłużej, odpowiedni ubiór oraz makijaż stanowią niezaprzeczalnie jeden z najistotniejszych elementów uwodzenia na pierwszych etapach związku. Przygotowując się na spotkanie z mężczyzną należy wybierać ubrania podkreślające sylwetkę oraz buty na wysokim obcasie, dzięki którym kobieca figura staje się bardziej atrakcyjna.

No.2 Częste wypowiadanie imienia partnera

Według wielu badań psychologicznych, to właśnie własne imię jest ulubionym słowem człowieka. Dlatego też, podczas spotkania z mężczyzną warto zwrócić szczególną uwagę na to, w jaki sposób je wypowiadamy. Częste powtarzanie imienia partnera, może pozytywnie wpłynąć na jego nastrój oraz poczucie bezpieczeństwa, które tak ważne jest na dalszych etapach budowania relacji.

No.3 Domowe jedzenie

Chociaż „przez żołądek do serca” zdaje się być przebrzmiałym hasłem, w istocie samodzielne przygotowanie pysznego posiłku rzeczywiście ma ogromny wpływ na postrzeganie przez mężczyznę potencjalnej partnerki. Dzięki temu jest on w stanie dostrzec w niej niezbędne cechy opiekuńcze, które mają istotny wpływ na ocenę przyszłej partnerki życiowej.

Dowiedz się, jak skutecznie podrywać – metody, techniki i wiele innych – zobacz!

No.4 Wspólne pasje

Dzielenie pasji jest bardzo ważne nie tylko na późniejszym etapie relacji dwójki osób. Te same zainteresowania stanowią bowiem wspaniały temat do rozmów oraz formę spędzania wspólnego czasu. Dlatego też, nawet jeśli początkowo dany temat nie wzbudza w nas istotnego zainteresowania, warto jest wykazać zaciekawienie poprzez zadawanie istotnych pytań, dzięki którym partner będzie w stanie pochwalić się swoją wiedzą.

No.5 Małe starania

Docenianie mężczyzny pozytywnie wpływa na jego poczucie pewności oraz bezpieczeństwa przy potencjalnej partnerce. Dlatego też, w czasie pierwszych spotkań warto zwracać szczególną uwagę na umiejętności partnera, poprzez chwalenie jego jazdy samochodem, lub docenienie jego siły fizycznej podczas pomocy przy zakupach, lub wykonywaniu prostych prac domowych.

No.6 Uśmiech

Szczery uśmiech i poczucie humoru mają ogromne znaczenie dla każdego mężczyzny. Dlatego na pierwszej randce warto często uśmiechać się w stronę partnera i śmiać się z jego żartów nawet wtedy, gdy nie są szczególnie udane.

No.7 Niezbędna przestrzeń

W procesie uwodzenia mężczyzny niezwykle ważne jest zwrócenie szczególnej uwagi na zapewnienie mu niezbędnej przestrzeni osobistej, nie tylko podczas rozmowy, ale również w czasie między spotkaniami. Częste telefony, lub wiadomości mogą wywołać w mężczyźnie strach przed osaczeniem ze strony partnerki, który negatywnie wpływa na jej całościową ocenę.

Published

Updated

Author

admin

Categories

Rozrywka

Comments